wordpress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil hatası çözümü

WordPress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil Hatası Çözümü

WordPress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin. Hatası Çözümü Kesin Çözüm yolu burada. Zamanlanmış bakım modu hatası WordPress sitelerde sık rastlanan bir hata. WordPress 4-5-6-7 gibi sürüm güncelleme hatalarında meydana çıkar.

WordPress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil Hatası

WordPress sitenizde daha çok güncelleme yaparken sitenizin tekrar online açılmama hatası olarak karşınıza çıkar. Sağlıklı bir şekilde çalışan Web sitenizin güncellenmesinin ardından bu şekilde bir hata alıyor iseniz, muhtemelen İnternet hattınızın yavaş olmasından kaynaklı Güncelleme işlemi tamamlanma mıştır. Bundan kaynaklı beyaz sayfa hatası almaktasınız. Bu hata ölümcül bir hata değildir. Daha çok geçici durumlarda, güncelleme işleminin tıkandığı durumlarda meydana gelir.

WordPress Bakım Dolayısıyla Site Uygun Değil Sorunu Çözümü

  • WordPress Bakım Dolayısıyla Site Uygun Değil Sorunu Çözümü için aşağıda sunduğum aşamaları yerine getirir iseniz kesin çözüm almış olursunuz.
  • Web Siteniz beyaz sayfa hatası aldığında 2-3 dakika herhangi bir işlem yapmadan bekleyin.
  • Güncelleme işlemi devam ediyor olabileceğinden yeter kadar bekledikten sonra sayfayı yenileyin.
  • Yenileme işlemine rağmen WordPress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Hatası devam ediyor ise Ctrl+F5 tuşu ile sayfayı yenileyin.
  • Tüm yenileme işlemlerine rağmen hata geçmiyor mu? O halde tarayıcınızı temizleyin, geçmişi silin.
  • Web sitenize tekrar bağlanmayı deneyin. Hata devam ediyor ise Modeminizi Kapatıp, Açın.
  • Tüm aşamalara rağmen hata geçmiyor ise Bakım modunu iptal etmek gereklidir.

WordPress Bakım modunu iptal etmek

WordPress siteniz sizin kontrolünüzde mi? Hosting Ftp bilgileri var mı? Tüm bilgilere sahip iseniz WordPress sitenizin FTP Hesabına giriş yapın. Eğer ki bilgilere sahip değilseniz WordPress Uzmanı desteği almanızı öneririm. Web sitenizin Hosting ana dizininde yer alan .maintenance (bakım) dosyasını bulun ve silin. Böylece Bakım Modu, Güncelleme Modu işlemlerini iptal etmiş olacaksınız. Daha sonra web sitenizi açın, sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.

Öneri:
WordPress sitenizi güncelleme den önce ve kalıcı değişiklikler yapmadan önce Mysl veritabanı yedeği almanızı öneriyorum. Bu sayede web sitenizde oluşacak kalıcı hata ve hasardan etkilenmemiş olursunuz. Destek almanız gerekir ise WordPress Destek ile bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir