WordPress Sayfa Şablonu Oluşturmak

Özelleştirilmiş WordPress Sayfa Şablonu Oluşturmak çok kolay! WordPess Temanıza özel İçerik sayfa şablonları oluşturun siteniz daha fonksiyonlu hale gelsin.

 

WordPress Sayfa Şablonu Oluşturmak

WordPress Sayfa Şablonu Oluşturmak şu şekilde;  WordPress sisteminde sayfalar > yeni sayfa ekle kısmında şablon seçerek önceden hazırladığınız özel şablonları sayfa olarak gösterebilirsiniz. Özel oluşturulmuş şablonlar ile yeni sayfa eklemek daha kolay hale gelmektedir. Okumaya devam et WordPress Sayfa Şablonu Oluşturmak

WordPress 301 yönlendirme (Redirection)

WordPress 301 yönlendirme (Redirection) Nasıl Yapılır? htaccess 301 sayfa yönlendirme, WordPress 301 Yönlendime İşleminin SEO Açısından Önemi 404 Hataları ve Yönlendirmeleri hakkında ayrıntılı kapsamlı bilgiler sunulmaktadır. WordPress sayfa yönlendirme, wordpress redirect, 301 yönlendirme süresi, wp 404 yönlendirme gibi konulara değinelim. Okumaya devam et WordPress 301 yönlendirme (Redirection)

WordPress Eklentisiz Okunma Sayısını Göstermek

WordPress Eklentisiz Okunma Sayısını Göstermek için, Yazı ve Sayfaların Görüntülenme sayısını WP-PostViews eklentisi ile halledebilirsiniz. Eklentisiz yapın bir de bu şekilde deneyin ki web siteniz daha hızlı çalışsın. Okumaya devam et WordPress Eklentisiz Okunma Sayısını Göstermek

WordPress Rastgele Değişen Resim Göstermek

WordPress Rastgele Değişen Resim Göstermek isteyenler için uygun kod burada, Sayfa her yenilendiğinde rastgele değişen reklam resimleri oluşturabilirsiniz.

Okumaya devam et WordPress Rastgele Değişen Resim Göstermek

WordPress Temel Tema Kodları

WordPress Temel Tema Kodlarım

WordPress Temel Tema Kodları ‘ndan yararlanarak kendinize özgü tasarımınız üzerinde kodlama yapaya bilirsiniz. Var olan bölümleri değiştirebilir, tasarımınızı geliştirebilirsiniz. WordPress Tema Kodları ile hazır kodları kullanarak özel tema yapabilirsiniz.

WordPress Temel Tema Kodları Kullanımı

1- Tema Url Adresi Kodu

<?php bloginfo('template_url'); ?>

2- Site Url Adresi Kodu

<?php bloginfo('siteurl');?>

3- Header.php Sayfa çağırıp gösterme kodu

<?php get_header(); ?>

Okumaya devam et WordPress Temel Tema Kodları