WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek

WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek

WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek isteyenler buradaki kodu kullanabilirler. WordPress Yazı, Sayfa çağırmak ve göstermek artık çok kolay. WordPress Yazı göstermek ve WordPress Sayfa göstermek için hazır kodu kullanabilirsiniz.

WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek

WordPress’de Bir Sayfayı İstediğimiz bir yerde nasıl gösteririz? Aşağıdaki kodu kullanarak WordPress sayfalarınızın da içinde veya dilediğiniz herhangi bir yerde sayfa yazı çağırıp gösterebilirsiniz.

<?php include("sayfa.php"); ?>

Bundan farklı olarak istediğiniz herhangi bir sayfa yazı veya reklam alanını temanız veya ana kök dizinden çağırıp gösterebilirsiniz.

 

 

Konu ile alakalı aşağıdaki sayfalara göz atmanızda yarar var;

WordPress’de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek

PHP Random ile Rastgele Sayfa Göstermek

WordPress Rastgele Değişen Resim Göstermek

“WordPress de Bir Sayfayı İstediğimiz Yerde Göstermek” üzerine 2 yorum

 1. Merhabalar,
  Bir sorum olacaktı, aslında iki sorum var Cemil Bey…
  Birincisi temanın alt kısmında diğer içerikler için olan “older posts” yazan butonu 3 gündür tüm araştırmaları yapmış olmama rağmen Türkçeleştiremedim. Tema içinde bir türlü ilgili klasörü bulamadım…
  Bir de bir soru cevap yorum sayfası yaptım ancak altına yorum yapılmasını ve yapılan yorumların alt alta gösterilmesini istiyorum. Tabi ki bunu da bir türlü başaramadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

  1. Merhabalar Turan bey;
   1. Sorununuz tema ile alakalı functions.php veya diğer ilgili bölüm üzerinden düzenlenebilir. Diğer sayfalarda “older posts” kodunu aratırsanız bulabilirsiniz ve türkçeleştire bilirsiniz.
   2. Sorununuza gelirsek genel anlamda tüm temalarda yorum bölümü zaten mevcut. Ayarlar>>Tartışma bölümünden yorum kısmını açın veya izin verin. Her yazı ve sayfanın altında yorum bölümü çıkacaktır. İlgili yorumu admin olarak sizin onayınız dan geçtikten sonra görünür olacaktır. Yorum değil de Soru Cevap şekilde bir sayfa istiyor iseniz: “DW Question & Answer WordPress Soru Cevap Eklentisi” gibi WordPress için sunulan Soru Cevap eklentilerinden birini kullanmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir